Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

BENDRI STATYBOS DARBAI

Viena pagrindinių įmonės veiklos krypčių – statybos darbai. Ši įmonė atlieka įvairius statybos darbus, kurių apimtis kasmet vis didėja. Bendrovė daug dėmesio skiria darbų kokybei, todėl jų klientai dažnai vėl kreipiasi į juos, siekdami užsitikrinti geriausią naujų objektų statymo kokybę.

NAMŲ STATYBA

Gyvenamųjų namų statybos, sodo namelių, administracinių, komercinių pastatų statyba.

RENOVACIJA

Crystal Project turi sukaupusi nemažą patirtį pastatų renovacijos, rekonstravimo, pastatų atnaujinimo (modernizavimo) srityse. Kompanija pasitelkia visą turimą patirtį ir teikia visas statybos darbų paslaugas reikalingas pagerinti pastatų energinį efektyvumą – renovuoti pastatą, taip pat keisti pastato savybes, pritaikant jas naujoms funkcijoms – rekonstruoti pastatą.

STOGO DENGIMAS, RENOVACIJA

Mes ne tik dengiame stogus įvairia danga, bet ir atliekame pilną stogo montažą nuo murlotų iki vandens nuvedimo sistemos. Crystal Project turi visą įrangą reikalingą užtikrinti kokybiškam stogo dengimui ir remontui . Skardos lankstinius gaminame patys, kas užtikrina kokybiškus skardos mazgus ir estetišką vaizdą.

VIDAUS APDAILOS DARBAI

Apdaila – viena iš populiariausių statybos darbų rūšių.
Crystal Project stengiasi pritaikyti naujas statybos technologijas ir daug dėmesio skiria atliekamų darbų kokybei.

NESTANDARTINIŲ BALDŲ, LAIPTŲ GAMYBA

Natūralus medis – išties magiška medžiaga, sukurianti jaukią namų atmosferą ir harmoniją, švelniai įsiliejanti į bet kokio stiliaus interjerą. Medžio pagalba bet kokį būstą galima paversti rojaus kampeliu arba panašiu į prašmatnų dvarą – tereikia sumaniai panaudoti tai, ką mums siūlo gamta.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.